Forum Gier

.::ForumGier::.


#1 2008-11-30 18:09:18

Hidan

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 29
Punktów :   

Quake 3 arena

Mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć, o co chodzi w tej grze. Jak zapewne można zauważyć w tytule, jest to już trzecia część znakomitej gry ID Software. Choć niektórzy uważają ją za twór gorszy od "dwójki", ja jednak uważam tą część za najznakomitszą.
Głównym plusem Areny jest niesamowita dynamika połączona z szybkim, jak na tę jakość (bardzo dobrą) grafiki, engine'm graficznym. Kiedy zagrałem w tą grę, a później wypróbowałem Unreala Tournament, od razu powróciłem do Kłeja. Po prostu w porównaniu z tą grą, w Tournamencie prowadzona przez nas postać jest raczej ślamazarna, nie mówiąc już o botach, które nieraz biegną wprost na mnie bez żadnych uników mając karabin przeciw wyrzutni rakiet. Co innego w Quake'u - boty są inteligentne, odpowiednie do rozgrywki. Co prawda zdarzy im się trafić z railguna kiedy oni lecą w inną stronę, a ja w inną, jednak nadrabiają tym braki w inteligencji, która jednak nigdy nie dorówna ludzkiej...



  Jeszcze lepiej gra się przez sieć. Mając dostępne kilkanaście gier, 80% czasu spędziliśmy z kolegą nad Areną. Jest coś, co bardzo wciąga w tej grze - znakomite mapy, odpowiedni dobór broni (w ilości dziewięciu) i różne tryby rozgrywki. Każdy bot ma inną charakterystykę i inaczej się zachowuje, co nie pozwala się nudzić także w rozgrywce single player.
O grafice już wspominałem


Moje Wszystkie Dane O Grach Pochodza Z Gry-online

Offline

 

#2 2008-11-30 18:28:22

przemek7525

Admin

11727843
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 7
Punktów :   

Re: Quake 3 arena

Hidan napisał:

Stara ale jara

Nie za wiele mi to mówi. Wiem, że stara ale jara.

Gra bardzo fajna, pograłbym w nią chętnie, ale gdzieś mi się zapodziała płytka i jestem zmuszony kupić tą grę.


Zapoznaj się z Regulaminem forum

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psy24.pun.pl www.wolateam.pun.pl www.sonygsm.pun.pl www.socug.pun.pl www.eliteu57.pun.pl